Łejery! Mamy Gości z Weimaru 💚 31.03.

Dziś pożegnaliśmy gości z Weimaru.

Były łzy wzruszenia… Dużo dobrego w tym tygodniu się wydarzyło o czym świadczyły dzisiejsze wypowiedzi zarówno dzieci jak i dorosłych.

Na pytanie: Jakie uczucia towarzyszyły Wam w tym tygodniu?

Odpowiadali: podekscytowanie, entuzjazm, niepewność, radość… padły słowa podziękowań za zorganizowanie różnych atrakcji, ale też dużo słów ze strony gości zauważających wspólnotowość w naszej szkole oraz dobrą atmosferę. Jeden chłopiec Gustaw zażartował, że zostaje z nami bo jest zachwycony łejerską szkołą 🙂

Na pamiątkę pobytu zasadziliśmy przywiezione przez Gości drzewko Ginkgo biloba, któremu nadaliśmy imię – Jakub 1 – na cześć koordynatora Łejersko-Weimarskiej wymiany – druha Jakuba, któremu bardzo dziękujemy za wszelką pomoc w organizacji całego pobytu Weimarczyków w naszej szkole!

Projekt współfinansowany przez
Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
🇩🇪🇵🇱

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s