WARSZTACIKI

Łejery, Łejery

przeskoczą przez wszystkie bariery!

Choć przeszkód nie brakuje w tych pandemicznych okolicznościach – nie poddajemy się i przedstawiamy Wam listę tegorocznych warsztacików.

W celu zapisania dziecka trzeba wysłać stosowną wiadomość na Librusie – jako adresata wiadomości wybieracie SEKRETARIAT. Czas zapisów – do piątku 16.10.2020

Zajęcia finansowane przez Radę Rodziców:

  • TEATRZYK PIOSENNY ŁEJERY GRUPA MŁODSZA / Magdalena Trzeciak, Jerzy Hamerski / klasy 2 – 3 / wtorek 15:00 – 16:30
  • TEATRZYK PIOSENNY ŁEJERY GRUPA STARSZA / Magdalena Trzeciak, Jerzy Hamerski / klasy 4 – 7 (osoby, które zgłosiły się w zeszłym roku) / czwartek 15:00 – 16:30
  • UKULELOVE ŁEJERY GRUPA MŁODSZA / Sylwiana Firin-Gramowska / klasy 1-4 / wtorek 14.00 – 15.00
  • UKULEOVE ŁEJERY GRUPA STARSZA / Sylwiana Firin-Gramowska / klasy 5-8 / wtorek 15:30 – 16:30
  • SYLVIANY & COMPANY / Sylwiana Firin-Gramowska / klasy 5-8 / wtorek 16:30 – 18:00
  • PIŁKA GUZIKOWA / Jakub Krüger / klasy 1-8 / piątek 14:30 – 16:00
  • LATAJĄCO-WĘDRUJĄCY ŁEJERNIK / Jakub Sypniewski / klasy 1-3 / bez zapisów – druh będzie odwiedzał całe klasy w porozumieniu z wychowawcą
  • DRUK 3D I MODELOWANIE / Jakub Sypniewski, Błażej Stankiewicz / klasy 4-8 / 1 x w tygodniu (termin w trakcie ustalania)
  • ODYSEJA UMYSŁU / Jędrzej Socha / klasa 6 / czwartek 13:50-15:20
  • ODYSEJA UMYSŁU / Karol Sarna / klasa 7m / środa 14:45
  • ZUMBA KIDS / Anna Osiecka-Konieczna / klasy 1-3 / maks. 20 osób / czwartek 13:40 – 14:25
  • KODOWANIE-SCRATCHOWANIE / Błażej Stankiewicz / klasy 1-8 / piątek 15:00 – 15:45

Zajęcia organizowane przez szkołę:

  • GRY I ZABAWY Z ELEMENTAMI GIER ZESPOŁOWYCH / Karolina Dopierała / klasa 5 – wtorek 13:45 – 14:30 / klasa 4 – wtorek 14:40 – 15:30 / reszta klas – w trakcie ustalania / maksymalnie 14 osób z każdej klasy

Zajęcia organizowane przez świetlicę:

  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE / Grażyna Daniel / wtorek 13:00 – 14:30 – klasy 2j i 2m / środa 13:35 – 15:30 – klasy 4 – 8
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE / Dorota Sroka – Jarmulska / poniedziałek 13:30 – 15:00 – klasa 1 / czwartek 15:00 – 16:30 – klasa 3
  • TEATRZYK STOLICZKOWY – BAJKI W RÓŻNYCH SŁOWIAŃSKICH JĘZYKACH / Agnieszka Foltanova / klasa 3 / poniedziałek 12:40
  • SZACHY / Agnieszka Foltanova / klasa 3 / piątek 13:35

%d blogerów lubi to: