Wakacje wakacjami, a my wciąż działamy!

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić naszego nowego interesariusza projektu – firmę Styrobud Górno, producenta tzw. warzywników – betonowych warzywnych rabat, który zgodził się na wsparcie finansowe naszych działań!

Chociaż dzieli nas spora odległość (firma ma swoją siedzibę ponad 500 km drogi z naszej szkoły) to połączyła nas idea naszego Projektu. Dzięki środkom naszej szkolnej Rady Rodziców udało się zakupić materiały niezbędne do stworzenia deszczowego ogrodu. Na wysokości zadania stanęli szkolni Rodzice – przygotowując projekt konstrukcji i dbając o fachowe wsparcie podczas ustawiania pojemników.

Sami przyznajcie: całość wygląda imponująco i… czeka już tylko na wypełnienie. A przy okazji – uwolniliśmy trochę nasze brzozy, których korzenie całe życie oglądały tylko beton!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s