Nowy rok szkolny

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

witamy Was wszystkich po przerwie wakacyjnej i cieszymy się na spotkanie w realu, a nie on-line.

Rok szkolny 2020/2021 z powodu COVID-19 będzie niestety dla nas wszystkich pełen zaskoczeń i bieżących zmian, na które nie zawsze będziemy mieli wpływ. 
Zapewniamy jednak, że postaramy się zachować zdrowy rozsądek wdrażając zalecenia w świetle tworzonych przepisów dotyczących reżimu sanitarnego. 
Wiemy, że mimo tego co podają media nie jesteśmy w stanie obiecać, że na pewno uchronimy wszystkich przebywających w szkole przed zachorowaniem. W naszej ocenie złożenie takiej deklaracji nie jest możliwe.
Obiecujemy tylko tyle i aż tyle, że zrobimy wszystko, żeby to ryzyko zminimalizować. W związku z powyższym informujemy o pierwszych decyzjach dotyczących przebywania uczniów i nauczycieli na terenie szkoły.

Po pierwsze.
Początek roku szkolnego będzie wyglądał w następujący sposób:

– klasę 1 witamy o 10:00 w sali Scena Wspólna – to jedyne spotkanie z udziałem Rodziców, na które zapraszamy wejściem od strony Teatru prosząc o zachowanie dystansu oraz zabranie maseczek

– powitania pozostałych klas będą miały miejsce co 15 minut na świeżym powietrzu w patio bez udziału Rodziców – wejście kolejno od strony Teatru (każdy wychowawca będzie czekał na swoją klasę), następnie przejście – patio – klasa i wyjście od strony szkoły:

9.00 – klasa 8
9.15 – klasa 7Z
9.30 – klasa 7M

10.30 – klasy 2J
10.45 – klasa 2M
11.00 – klasa 3

11.15 – klasa 5
11.30 – klasa 6
12.00 – klasa 4

Po drugie.
Wszystkie wytyczne związane z COVID-19, a dotyczące przebywania uczniów i pracowników szkoły na jej terenie, umieścimy w ogłoszeniach librus 31 sierpnia 2020r. (poniedziałek).

Serdecznie pozdrawiamy!

druhna Ania i druh Karol

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s